Wspaniałe projekty, dobór materiałów, wyśmienite wykonanie i bezpieczeństwo

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Rugao Renzhong Industrial Co.,Ltd

Dobra jakość, ładne wzornictwo i szybki czas realizacji

—— Francois

Praca z Michaelem jest szczęśliwym doświadczeniem. Proszę zaoferować więcej fajnych produktów, abyśmy mogli sprzedawać Wasze produkty większej liczbie klientów, zdobywać większe rynki. Dzięki

—— Jessica

Im Online Czat teraz

Rugao Renzhong Industrial Co.,Ltd

1
Rugao Renzhong Industrial Co.,Ltd
Fabryka

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Renzhong
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000
Rok założenia : 2007
pc Export : 70% - 80%
Ru gao RenZhong co.ltd została założona w 2007 roku, firma z siedzibą w Szanghaju w Chinach. . Renzhong Tent specjalizuje się w jasnych strukturach rozpiętości, w tym projektowaniu, produkcji, marketingu i oferowaniu rozwiązań pod klucz.

Dzięki wysoce doświadczonemu zespołowi RenzhongTent zapewnia tymczasowe struktury wydarzeń we wszystkich sektorach, od sportu, muzyki, transmisji, mediów, konferencji i wystaw, po imprezy firmowe, uroczystości i wydarzenia polityczne, prywatne imprezy o wysokim prestiżu oraz dostawę pół-trwałych miejsc imprez, domu i zagranicą.

"Doskonałe wzornictwo, dobór materiałów, wyśmienita jakość wykonania i bezpieczeństwo" to nasz podstawowy wymóg naszej produkcji. Stworzyliśmy nasz własny, doskonały system obudów, aby zagwarantować wyjątkowo odporną na warunki pogodowe strukturę, a jednocześnie zachować elegancję, mobilność, wiele aplikacji i być najbardziej opłacalnym rozwiązaniem dla wszystkich klientów.

"Wspierajcie w dowolnym miejscu w dowolnym czasie" nie tylko dzięki naszym strukturom, ale także naszym najwyższej jakości usługom. Obiecujemy niestandardowy projekt, terminowe dostawy od drzwi do drzwi, instrukcje instalacji lub wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów w miejscu pracy oraz elastyczny sposób współpracy i płatności.

Znamy strukturę

Wiemy, jak Ci pomóc

Szczegóły kontaktu
Rugao Renzhong Industrial Co.,Ltd

Tel: 86-139-1685-4254

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)